Letní truhlíky inspirace, obrázky

Zahrady fotogalerie

Přidal bookshelves, dne 9. 07. 2018,  0x

Letní truhlíky inspirace, obrázky

Jakmile se objeví první sluníčko, zazelená se tráva, leckterý zahradník a zahradnice se už nemohou dočkat, jak se vrhnou do záhonků. Aby bylo vaše léto ještě barevnější, inspirujte se u nás rozkvetlými truhlíky.

Není žádným tajemstvím, že květiny umí vykouzlit úsměv. A nejen darované květiny. I vlastnoručně vysázené okrasné truhlíky vám mohou dělat radost, a to den co den. Líbí se vám klasické muškáty, ale zdají se vám poněkud okoukané? V naší fotogalerii na vás čeká na dvě desítky jedinečných letních truhlíků. Co se týče truhlíků a květináčů, na výběr máte nespočet velikostí, tvarů, stylů i barev. Je tak jen na vás, kterému dáte přednost.

Pokud hledáte něco, o co se nemusíte příliš starat, jsou muškáty jasnou volbou. Navíc vám zaručeně pokvetou celé léto. Jestliže ovšem chcete váš balkon rozzářit něčím jiným, vybírejte rostliny, kterým nevadí sluníčko. Jednou z oblíbených je například mini slunečnice, které svědčí právě světlé balkony. V případě, že na váš balkon až tak nesvítí, můžete si udělat radost krásnými maceškami. Taková kombinace žlutých macešek a modřenců dodá vašemu balkonu pestrost.

Při vysazování do truhlíků pamatujte na to, že je ideální volit květiny, které kvetou po sobě. Dosáhnete tak toho, že váš truhlík bude barevný celé léto. Pro jistotu je však dobré vysadit i nějaký druh zelených rostlin, které budou dělat parádu svými listy a případně zakryjí místa, kde žádná rostlinka neporoste.


Fotogalerie:Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.