Kuchyně na chalupu inspirace, fotogalerie

Kuchyně

Přidal bookshelves, dne 3. 07. 2018,  0x

Kuchyně na chalupu inspirace, fotogalerie

Hledáte ideální kuchyň na chalupu? Načerpejte potřebnou inspiraci v naší fotogalerii. Podívejte se, jak může vypadat jedinečná kuchyň ve venkovském stylu, nebo minimalistické řešení s moderními prvky.

Když se řekne chalupa, každému se v mžiku vybaví starší dřevěný domeček s jedinečnou atmosférou. Chalupy ovšem mohou být i zděné či zařízené v moderním duchu. Podle celkového stylu bydlení je tak zapotřebí zvolit i optimální kuchyň. Přestože je minimalismus poslední dobou velmi v oblibě, kuchyně na chalupu se zpravidla nesou v rustikálním stylu. Zdobená dvířka, prosklené skříňky, barevné varianty a především masivní dřevo - to vše k venkovským kuchyním zkrátka patří.

Když se zaměříme na barvy, do kuchyně na chalupu se hodí především béžové, bílé či nude odstíny. Nádech Provence pro změnu získáte světle zelenou či modrou kuchyňskou linkou. Do venkovské kuchyně si rovněž můžete dovolit nespočet různých doplňků, které by v moderním interiéru působily až kýčovitě. Na mysli máme různá barevná prostírání, kostkované polštáře na židle, záclony a závěsy na okna, květináče s čerstvými bylinkami či další kuchyňské doplňky.

Venkovským kuchyním mimo jiné sluší patina a oprýskaný vzhled. Nebojte se proto třeba pustit i do rekonstrukce stávající kuchyně, která toho již dost pamatuje. Výsledek vás může mile překvapit. Navíc taková kuchyně pro vás bude mít jistě mnohem větší hodnotu.

Fotogalerie:


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.