Dřevěné balkony inspirace, fotogalerie

Ostatní inspirace

Přidal bookshelves, dne 10. 07. 2018,  0x

Dřevěné balkony inspirace, fotogalerie

Máte-li rádi přírodní materiály, ale ještě raději jste obklopeni přírodou, inspirujte se naší fotogalerii zaměřenou na dřevěné balkony. Vzdušný, voňavý a především krásný - přesně takový je dřevěný balkon.

Rozhodli jste se váš domek vylepšit a vybudovat na něm dřevěný balkon? Balkony mohou být jak masivní celodřevěné, tak rovněž můžete postavit jen dřevěné zábradlí. S ohledem na soukromí si můžete přizpůsobit i otevřenost a průhlednost vašeho balkonu. V případě, že máte děti, nezapomeňte myslet i na bezpečnost. Při stavbě balkonu je mimo jiné důležité zohlednit velikost balkonu vůči domu.

Co se týče designu, dřevěné balkony mohou být jak jednoduché, tak zdobené. Jednoduché varianty jsou oblíbené obzvláště u moderních staveb. Rustikální vzhled se pro změnu hodí spíše pro horské domky či domečky v klasickém stylu. Při výběru balkonu je proto zapotřebí zvolit vhodný vzhled tak, aby dřevěný balkon byl skutečnou ozdobou domu a nepůsobil příliš kýčovitě.

Při výběru materiálu preferujte skutečně jen ten nejkvalitnější. Nezapomínejte na to, že je balkon vystavený řadě negativních vlivů - sluníčko, vítr, déšť, sníh či mráz. Konstrukce balkonu i použité dřevo by proto mělo být velice odolné. Jen tak vám bude balkon dělat radost dlouhá léta. A protože se jedná o přírodní materiál, je důležité se o něj čas od času postarat. Pokud byste ale chtěli mít balkon téměř bezúdržbový, jsou k dostání různé samočistící nátěry, které se nanesou na povrch balkonu.

Fotogalerie:Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.