Venkovní letní kuchyně

Zahrady fotogalerie

Přidal designhome, dne 2. 07. 2019,  0x

Venkovní letní kuchyně

Grilování je stále populárnější. Kdo by také chtěl krásné letní večery trávit zavřený v kuchyni? Co byste ale řekli krásné venkovní letní kuchyni? To by bylo teprve vaření.

Letní kuchyně nejsou příliš obvyklé, ale jsou skvělým řešením pro všechny, kteří rádi tráví čas na čerstvém vzduchu. Zatímco gril je dnes již pomalu samozřejmostí venkovních posezení, kuchyně v pravém slova smyslu postupně získávají na oblibě. Někteří doplní gril o praktický dřez, jiní přidají troubu se sporákem, někteří dají šanci udírně. Výjimkou není ovšem ani pec na pizzu. Je tak pouze na vás, co ve své letní kuchyni budete potřebovat.

A jak by měla letní kuchyně vypadat? Zde máte celé pole působnosti. Letní kuchyně ve vintage či rustikálním stylu perfektně zapadne k venkovskému stavení. Moderní minimalistická kuchyně ovšem v přírodních materiálech si bude perfektně rozumět s moderní novostavbou. Na výběr máte od dřevěných podlah, přes protiskluzovou dlažbu až po přírodní kámen. Podobné je to i se zastřešením, které může mít nespočet podob. Ostatně sami se přesvědčte ve fotogalerii níže, kde najdete na dvě desítky nejrůznějších řešení.

A jaké má venkovní letní kuchyně výhody? Nemusíte se například trápit s přenášením nádobí sem a tam. Vše máte jednoduše po ruce ve skříňce venku, poté vše umyjete a zase uklidíte na místo. Podobné je to i v případě, když si pořídíte malou praktickou lednici. Odpadne vám tak zbytečné lítání pro studené nápoje. Letní kuchyni můžete vybudovat v rámci terasy, pod pergolou, nebo ji vyčleňte speciální místo na zahradě, kde máte například pěkný výhled do přírody. Pozor jen na to, že budete potřebovat vodu a elektřinu.

Fotogalerie:


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.