Bílá kuchyně inspirace, fotogalerie

Kuchyně

Přidal bookshelves, dne 17. 08. 2018,  2x

Bílá kuchyně inspirace, fotogalerie

Bílá kuchyně je nadčasovou investicí. Bílá barva zkrátka a jednoduše z módy nikdy nevyjde. Pokud hledáte řešení, které se bude hodit do každého interiéru, inspirujte se v naší fotogalerii bílých kuchyní.

Máte rádi moderní kuchyně, ale zároveň netoužíte po krátkodobém trendu? Bílá dřevěná kuchyně je klasikou, která vás neomrzí. Jednoduše totiž zapadne do každého interiéru. Rovněž ji můžete po čase oživit pomocí několika málo doplňků a dekorací a uvidíte, že rázem dostane nový rozměr. S bílou kuchyní si totiž doslova můžete hrát. To samé platí i v momentě, že by se vám bílá kuchyň zdála příliš nudná. Stačí pár barevných podsedáků na židle, originální květináče s bylinkami či proutěné košíky na pečivo a útulná atmosféra je zaručena.

Bílá je v první řadě elegantní a čistá. Na první pohled evokuje svěžest a čistotu, což se v případě kuchyně hodí dvojnásob. Co se týče praktičnosti, na bílé je méně vidět prach. Naopak pokud jde o skvrny a rýhy, ty potřebují více péče. Proto jsou praktičtější variantou nelesklé kuchyně. Bílá kuchyňská linka se skvěle hodí i do malých prostorů, které opticky zvětší, prosvětlí a rozzáří. Jak už jsme zmínili, bílá kuchyň se skvěle hodí do moderních a minimalisticky zařízených interiérů. Stejně tak perfektně zapadne do klasických domácností zařízených tradičním nábytkem. Ostatně se o tom přesvědčte v naší fotogalerii.

Fotogalerie:
Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .
nina777

nina777 07. 11. 2018 12:10:07
1

Dobrý den chtěla bych poradit s vyberem drezu chteli bychom nejaky co se hodi do takoveho interieru a neni prilis nakladny je odolny viz https://eshop-schock.cz/content/36-jak-pecovat-o-nerezovy-granitovy-a-keramicky-drez dekuji
mariehejc

mariehejc 31. 08. 2018 12:52:26
0

Moc hezké, je vždy třeba myslet na základní body prostoru, kde kuchyni chystáte, velmi zajímavý a obsáhlý článek je o tom například zde https://www.bevedo.cz/magazin/jak-vybrat/vybrat-kuchynskou-linku/