Pokoj pro teenagery inspirace, fotogalerie

Dětské pokoje

Přidal bookshelves, dne 29. 06. 2018,  0x

Pokoj pro teenagery inspirace, fotogalerie

Vyrostl váš syn nebo dcera z dětských let a začíná s nimi mlátit puberta? Zapomeňte na chvíli na starosti a překvapte je zbrusu novým pokojem. Uvidíte, že nakonec budete jak vy, tak oni rádi za soukromí.

Chystáte se předělat dětský pokoj na studentský? Pokoj pro teenagery by měl být v první řadě líbivý, neboť dospívající mládež má poněkud kritické oko. Proto dobře zvažte, do jakého stylu by měl být pokoj koncipovaný. Poté z něj vyházejte veškeré nepotřebné věci a hračky. Ponechte pouze to nejdůležitější. Obdobně jako v dětském pokoji bude i v pokoji pro teenagery zapotřebí dostatek úložných prostorů. Ty nebudou zaplněny hračkami, ale především oblečením, počítačovými hrami nebo dalším vybavením pro nejrůznější koníčky. Teenageři zkrátka mají své potřeby a zájmy, čemuž by měl odpovídat i jejich pokoj.

V případě, že víte, jak ladit barvy a dekorace, nezapomeňte, že by tento pokoj měl být i praktický. Nesmí v něm samozřejmě chybět šikovný psací stůl s přihrádkami a zásuvkami. Stejně tak se bude jistě hodit menší knihovna. Naprostou samozřejmostí je pohodlná a kvalitní postel. Z dalších věcí už je jen na vás, zda vašemu malému puberťákovi dopřejete televizi, playstation nebo další oblíbenou moderní elektroniku. Pokud hledáte potřebnou inspiraci, v naší fotogalerii na vás čeká na dvě desítky jedinečných pokojů pro teenagery.


Fotogalerie:


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.