15 nápadů pro úžasné skleněné desky v kuchyni

Kuchyně

Přidal homedecor, dne 25. 01. 2018,  0x

15 nápadů pro úžasné skleněné desky v kuchyni

Kuchyně už dávno není jen prostor na vaření, a proto si zaslouží více pozornosti. V naší galerii pro vás máme tip na dechberoucí skleněné desky, které pozornost zaručeně upoutají.

Kuchyni se právem říká centrála domova. Lidé se v ní potkávají, povídají si, připravují jídlo a užívají si společné chvíle. Kuchyně je prostor, kam zavítá každá návštěva. Právě proto by neměla být v pozadí a naopak by měla na první pohled zaujmout. Nebojte, nemusíte hned přestavovat celý interiér. Někdy stačí tak málo jako vyměnit kuchyňskou desku. V naší fotogalerii vám totiž ukážeme, jak dokonale může vypadat využití skleněné desky v kuchyni.

Věřili byste, že vyměnit dřevěnou či oblíbenou desku s mramorovým vzorem za efektní skleněnou může naprosto změnit vzhled celé kuchyně? Sklo je navíc skvělým materiálem, který si rozumí s tradičním i moderním vybavením. Kromě toho se hodí ke dřevu i kovu, a proto jej zakomponujete téměř kamkoli.

V kuchyni můžete nahradit celou desku kuchyňské linky, nebo s ní oživte váš bar. Výborně bude vypadat i v určité části desky. Můžete k tomu využít různé designové tvary. Skleněný detail v desce kuchyňské linky dodá interiéru šmrnc a navíc může posloužit například jako odkládací prostor. A pokud byste chtěli být ještě více odvážní, nebojte se skleněnou desku podsvítit. Jakmile se venku zešeří, vytvoříte v prostoru doslova kouzelnou atmosféru.

Fotogalerie, inspirace


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.