Obklad do kuchyně inspirace, fotogalerie

Kuchyně

Přidal bookshelves, dne 28. 08. 2018,  0x

Obklad do kuchyně inspirace, fotogalerie

Vaření, smažení, pečení, to vše vytváří chtě nechtě nepořádek, se kterým se musíme dennodenně prát. I proto by kuchyňská linka měla být nejen krásná, ale i praktická. I proto jsou stále v oblibě obklady.

Přemýšlíte, jakým obkladem doplníte vaší kuchyň? Obklady mohou mít různé tvary i rozměry. Od malých cihliček až po mozaikové dekorace. Na své si tak přijde opravdu každý. Co styl, to množství různých obkladů. Do industriálně laděných domácností se hodí především lícové cihličky, které dotváří průmyslový vzhled. To samé můžeme použít i do venkovských a rustikálních kuchyní. Naopak minimalistické moderní prostory si zaslouží spíše jednoduché řešení. Populární jsou především bílé a šedé odstíny obkladů, které mohou být i v případě větších interiérů velkoformátové.

Rustikální kuchyně si dobře rozumí i s retro vzhledem obkladů. Výborně vypadají zelenkavé nebo modré obklady. Podobné odstíny můžeme použít i do vintage kuchyně. Vintage styl dobře ladí i s motivy květin, které se můžou na některém obkladu promítnout. Moderním řešením mohou být i obklady vytvářející abstraktní obraz. Do dobře osvětlených a velkých kuchyní se nemusíme obávat ani použití tmavších odstínů obkladů. Nejvíce v kurzu jsou každopádně přírodní odstíny, mezi kterými nechybí hnědá, béžová, okrová nebo smetanová. Pokud hledáte inspiraci, v naší fotogalerii na vás čeká na dvě desítky řešení.

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.