37 nápadů na originální knihovny

Obývací pokoje

Přidal bookshelves, dne 3. 01. 2018,  0x

37 nápadů na originální knihovny

Patříte mezi vášnivé čtenáře a ve vašem bytě se to hemží samými knížkami? V tom případě není nikdy dost úložného prostoru pro vaše knihy. V naší fotogalerii najdete inspirativní řešení pro malé i velké prostory.

Knihy jsou oblíbeným koníčkem již po dlouhá staletí. Není tak divu, že se ve většině domácností dědí knihy z generace na generaci. Pokud se i u vás nachází jedinečné knižní poklady, nebo si rádi pořizujete nové kousky, dopřejte jim trochu slávy a vystavte je v originálně řešené knihovně. Ať už máte moderně zařízený interiér, nebo si potrpíte na rustikální vzhled, máme pro vás tipy, jak mohou vypadat netradiční a neotřelé knihovny, které se stanou pomyslnou třešničkou vašeho interiéru. Inovativní a kreativní knihovny totiž dodají šmrnc každému interiéru.

Knihovna už dávno nemusí být jen obyčejný policový systém, který známe z dob našich babiček nebo z běžných městských knihoven. Zkuste se inspirovat designovými řešeními, které dokonale odrazí váš styl bydlení a zároveň splní praktickou funkci. Při výběru knihovny zohledněte velikost prostoru, kam knihovnu chcete umístit. V případě menších pokojů raději vsaďte na vzdušnější řešení. Pohrát si můžete i s materiály, barvami, vzory nebo tvary. Možná vás to překvapí, ale skvělým základem pro vytvoření knihovny jsou i postele nebo pohovky, které můžete oživit právě designovým úložným prostorem pro vaše oblíbené knihy. Fantazii se zkrátka meze nekladou.

Fotogalerie, inspirace

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.