20 nápadů na skvělou ložnici s vanou

Ložnice

Přidal homedecor, dne 7. 01. 2018,  0x

20 nápadů na skvělou ložnici s vanou

Viděli jste americký romantický film a nemůžete se vynadívat na dokonalou ložnici s pohádkovou koupelnou? Přestaňte snít. Nemusíte být milionáři, abyste si dopřáli komfortní ložnici i s místem pro koupel.

Spojení ložnice a koupelny je čím dál oblíbenější. A není divu! Kdo by také odolal tomu, kdyby mohl skočit rovnou z horké vany do připravené postele? Koupelna v ložnici nemusí být pouhým snem. Dnes existuje tolik možností a jedinečných řešení, které nikterak nezatíží váš rozpočet, a přesto se postarají o vaše maximální pohodlí. Nevěříte? Rádi vás přesvědčíme v naší fotogalerii.

Je jen na vás, zda do prostorné ložnice umístíte volně stojící vanu, nebo si zde vybudujete celou koupelnu. Velmi oblíbené jsou prosklené koupelny, které dokonale splynou s interiérem ložnice. Vybudování koupelny můžete ovšem i v rustikálně zařízených ložnicích. Pohrajte si s designem a vytvořte nezapomenutelný prostor, kde budete moct odpočívat a  trávit volné chvíle.

Jestliže toužíte mít od každého něco a rádi byste spojili moderní s tradičním až venkovským, zkuste využít materiály, jako je sklo, dřevo, kámen nebo cihly. Uvidíte, že výsledek bude okouzlující. Ve vaší koupelně můžete mít vanu či sprchový kout. Stejně tak zde můžete umístit umyvadlo zapuštěné v dřevěném hranolu nebo obrovské zrcadlo, ve kterém se můžete každé ráno zkrášlovat, aniž byste museli neustále bojovat o místo ve společné koupelně.

Fotogalerie, inspirace


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.