Dekorace do obýváku - inspirace, fotogalerie

Obývací pokoje

Přidal kitchenatgmailcom, dne 24. 10. 2018,  0x

Dekorace do obýváku - inspirace, fotogalerie

Přestože se momentálně nosí jednoduchost, detaily dělají celek. Proto ani ve svých domácnostech nezapomínejte na doplňky, které dělají domov domovem. Inspirujte se v naší fotogalerii plné dekorací do obýváku.

Máte rádi minimalistický styl? Jednoduché linie, žádné kudrlinky a všeho spíše méně než více? Ani v tomto případě se nemusíte vzdávat originálních dekorací. Zkuste vsadit na velké obdélníkové zrcadlo na stěnu či zajímavý solitér. Pokud je ale vaší láskou Provence styl, můžete se v doplňcích vyřídit mnohem více. Od polštářů, přehozů a proutěných, košíků přes nerezové kyblíčky, až po nejrůznější svíčky a zdobené věcičky.

Rustikální styl si pro změnu dobře rozumí se staršími či více tradičními prvky. Kukačky na stěnu, dřevěné dekorace nebo ručně dělané doplňky - to je to pravé ořechové pro interiér zařízený ve venkovském stylu.

A jaké další dekorace se u vás mohou objevit? Vždy záleží na požadovaném vzhledu a stylu, ale co se týče univerzálních doplňků, nezapomeňte na vázy všech velikostí, květináče, fotorámečky na vaše vzpomínky nebo stylové hodiny. Vše můžete doladit drobnými detaily v podobě konvičky na zalévání, závěsných dekorací nebo ozdobných svícnů.

V poslední době jsou rovněž oblíbenou dekorací vzorované tapety nebo samolepky na zeď. Během pár vteřin si tak na stěně obývacího pokoje můžete vytvořit Eiffelovu věž nebo nalepit váš oblíbený citát. Fantazii a kreativitě se meze nekladou. Více inspirace na vás čeká níže ve fotogalerii.

Fotogalerie:


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.