Moderní obývací stěny inspirace fotogalerie

Obývací pokoje

Přidal bookshelves, dne 18. 05. 2018,  0x

Moderní obývací stěny inspirace fotogalerie

Pryč jsou doby, kdy byly populární monumentální obývací stěny plné suvenýrů, broušených skleniček a dalších pokladů. Dnes je v módě minimalismus - čím méně, tím lépe, a to platí i o moderních obývacích stěnách.

Vzhledem k tomu, že jsou nyní v módě vestavné skříně a úložné prostory v podobě šaten a komor, nemusíme mít nadbytek skříní v interiérech. Vše tak působí vzdušně a čistě. Proto není divu, že se minimalismus a moderní styl bydlení projevuje i v takových faktorech, jako jsou skříně, skříňky, police a další typy úložných prostor. Pokud se nespokojíte jen s nízkým TV stolkem a několika poličkami na knihy, můžete jednoduše sáhnou právě po moderních obývacích stěnách.

V čem se liší moderní obývací stěny od dřívějších? Především se jedná o uspořádání. Na první pohled jsou vzdušnější a přehlednější. Nemusí jim chybět ani prosklené vitríny, které mohou být i osvětlené, a to jak klasickými, tak barevnými žárovkami. Moderní stěny jsou zpravidla jednoduché a s čistými liniemi. Stejně tak ale mohou být doplněné barevnými dvířky. Mezi nejoblíbenější však stále patří kombinace dřevěných dekorů a skla.

Stále oblíbenější jsou i modulové obývací stěny, kdy si svou obývací stěnu sestavíte dle vlastních potřeb a požadavků. Některé obývací stěny mohou být dokonce připevněny přímo do zdi a vytvořit tak komplexnější vzhled celého interiéru. Velmi populární je i propojení obývací stěny a polic s krbem v obývacím pokoji.

FotogalerieKomentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.