Moderní krby inspirace fotogalerie

Obývací pokoje

Přidal jan22, dne 4. 09. 2016,  1x


Milujete plápolající oheň navozující příjemnou romantickou atmosféru a teplo domova? Mnoho lidí si však mylně myslí, že krby jsou jen rustikální záležitostí vhodnou na chalupy či venkov. Možná vás naše fotogalerie příjemně překvapí a inspiruje k pořízení takového moderního doplňku, který celý interiér zútulní.

I když máte moderní byt či dům, můžete si pořídit krb, který bude designově zapadat do vašeho konceptu. Na trhu dnes firmy nabízí nepřeberné množství různých tvarů, barev i designů krbů, a tak si jej můžete zvolit přesně podle vašeho vkusu a potřeb.

Kulaté, hranaté, velké, malé, součást jednoho kusu nábytku, zabudované ve stěně, zavěšené ze stropu či položené volně v interiéru. Velice oblíbenou variantou moderního krbu je zabudování do konferenčního stolku. Variant je opravdu mnoho, vždy je ale důležité myslet na styl pokoje, do kterého chcete krb pořídit. Inspirovat vás může naše fotogalerie moderních krbů.
Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .
nina777

nina777 02. 11. 2018 10:27:13
0

Dobrý den ja tu https://www.levnekrby.cz/zajimavosti/moderni-krby-v-interieru---inspirace/ narazila na ten biokrb a zajimalo by me jestli to dokaze vytopit cely byt? Dekuji