20+ nápadů na dokonalé DIY interiérové dekorace

Ostatní inspirace

Přidal admin, dne 17. 12. 2017,  0x

20+ nápadů na dokonalé DIY interiérové dekorace

Máte rádi originální a jedinečná řešení? Patříte mezi kutily, kteří se nestále snaží zútulnit domácnost a dodat jí šmrnc? V naší fotogalerii najdete hned několik neotřelých nápadů na skvělé DIY dekorace.

Je libo vlastnoručně vyrobenou knihovnu z dřevěných bedýnek nebo zrcadlo s osvětleným dřevěným rámem? Tyto a další neotřelé kousky jsou skvělým řešením, jak dodat vašemu interiéru osobitý vzhled. Navíc když přidáte ruku k dílu, uvidíte, že vás výsledný vzhled potěší o to více.

Velmi oblíbené jsou především dekorace z přírodních materiálů, mezi kterými zaručeně vede dřevo. Ze dřeva, větviček i starého nábytku se dá zkrátka a doslova čarovat. Kromě toho kouzelnou atmosféru interiéru dodávají i světelné prvky, které lze umístit pod postel, do šatny, do různých vitrín a mnoha dalších míst. Dle ročních období si rovněž můžete vytvořit sezónní doplňky, jako je například adventní věnec či podzimní dekorace na stůl.

DIY dekorace aneb udělej si sám jsou jednoduše řešené prvky. Abyste je zvládli vyrobit,  nemusíte být zpravidla žádný zkušený profesionál. Nejtěžší ovšem často bývá najít potřebnou inspiraci a být trochu kreativní. Naštěstí pro vás jsme ale připravili více než dvě desítky tipů na DIY doplňky, které váš byt či dům nejen oživí, ale v mnoha případech mají i praktickou funkci.

Fotogalerie, inspirace


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.