25 nápadů, jak originálně zakomponovat zeleň do interiéru

Ostatní inspirace

Přidal homedecor, dne 3. 04. 2018,  1x

25 nápadů, jak originálně zakomponovat zeleň do interiéru

Bydlíte ve městě, nebo vašemu domu chybí velká okna, díky nimž byste se mohli den co den kochat krásnou a rozmanitou přírodou? Nevadí. Díky tipům v naší fotogalerii si můžete přírodu přinést doslova až domů.

Jednoduchá a přitom dechberoucí řešení přináší interiéru jedinečnost, styl a hlavně voňavou přírodu. Nemusíte mít na oknech desítky květináčů s pokojovými rostlinami. Nápadů, jak si užívat poklady přírody den co den je mnohem více. O některých se vám ani nezdálo. Přitom stačí trocha fantazie a šikovné ruce. Zeleň a vůně přírody se pak může jednoduše promítnout ve vaší ložnici, kuchyni, koupelně a dalších místnostech.

Základní řešení samozřejmě představují květináče. I s těmi si ale můžete pěkně pohrát. Mohou být zavěšené u stropu a sahat téměř až k zemi, nebo se dotýkat vaší sedací soupravy. Velice efektní je ovšem zeleň na schodištích nebo v koupelnách, kde se určité zeleni díky vysoké vlhkosti dobře daří. Navíc si budete připadat jako v nějaké oáze klidu.

Některé rostliny nejsou jen pouhou krásnou dekorací, ale rovněž prospívají našemu životnímu prostředí, a to i uvnitř našeho domova. Pomáhají totiž čistit vzduch a zbavovat jej škodlivin. Závěsné květináče navíc můžete díky různým stylům a designovým řešením zakomponovat do všech interiérů. Mohou být nad postelí, pohovkou i kuchyňskou linkou. Více zajímavých nápadů na vás ale nyní čeká v naší fotogalerii, tak se nechte inspirovat.

Fotogalerie, inspirace


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .
mariehejc

mariehejc 31. 08. 2018 12:44:58
0

to je nádhera, prostě květiny dělají svoje :-)