Černé ložnice - inspirace, fotogalerie

Ložnice

Přidal homedecor, dne 30. 03. 2018,  1x

Černé ložnice - inspirace, fotogalerie

Nepotrpíte si na žádné květinové vzory či pastelové barvy? Cítíte se dobře v ložnici, která má tajemné kouzlo, přestože by na některé mohla působit ponuře? Temné barvy ovšem mohou mít i uklidňující účinek.

Koncipovat ložnici do šedých až černých tónů se vidí málokdy. Většina lidí touží po svěží vzdušné ložnici, kde mohou v klidu zapomenout na všechny své starosti. Pokud však patříte mezi milovníky tmavých odstínů, máme pro vás dobrou zprávu. I takto laděná ložnice může být skvělým místem pro odpočinek. Navíc působí velice elegantně. Stačí si pohrát s barvami a jednotlivými detaily. A pokud máte trochu kreativního ducha, uvidíte, že výsledek může být skutečně jedinečný.

Ještě než začnete malovat stěny černošedou barvou, zamyslete se nad celkovou orientací a velikostí vaší ložnice. Pokud v ní máte jedno malé okénko, tak rozhodně bude lepší sáhnout po světlejších odstínech šedé a zkombinovat je s černými nebo jinak tmavými prvky v podobě závěsů, přehozu přes postel, dekorací nebo polštářů. Ložnice tak stále zůstane vzdušná. Naopak v případě velkých oken se nemusíte bát experimentovat ani s těmi nejtemnějšími tóny. 

Dramatického vzhledu samozřejmě zaručeně dosáhnete, pokud bude vaše ložnice černá od podlahy až ke stropu. Pohrát si můžete i se světly, které budou k tmavému vzhledu vytvářet ten správný kontrast. Černá si skvěle rozumí i s tmavě fialovou nebo petrolejovou, se kterou dohromady vytváří elegantní a luxusní vzhled.

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .
Julie Rawding

Julie Rawding 01. 05. 2018 12:12:36
0

Tmavé ložnice vypadají na fotografiích skutečně nádherně. Určitě to, ale není řešení pro každého:)