Nábytek z palet fotogalerie inspirace

Ostatní inspirace

Přidal petra-v, dne 20. 09. 2016,  0x


Jistě jste už postřehli nedávný boom v oblasti nábytku, který způsobil na první pohled podivný, leč rozhodně zajímavý nábytek z palet. Už pár let se těší velké popularitě, a to hned z několika důvodů – je levný, variabilní a v neposlední řadě také originální. Pokud patříte k těm, kteří se nebojí experimentovat a mají rádi ve svém interiéru neotřelé prvky, je nábytek z palet jednou z možností, jak si zařídit nějakou místnost, terasu či téměř celou domácnost.

Originální nábytek z palet

Nábytek se vyrábí z EUR dřevěných palet. Na výběr máte hned několik rozměrů. Dále můžete zvolit světlé či tmavé provedení. Narazit můžete ovšem i na atypické rozměry vyrobené přímo na přání zákazníka. Co se týče materiálu, převažují palety vyráběné ze smrků. Jedna paleta váží kolem 16 kg. Cenově se palety liší samozřejmě dle rozměrů. Taktéž záleží, jestli budete vyrábět nábytek z nových či použitých palet. Nejlevnější palety lze sehnat už od 85 Kč.

Možná budete mile překvapeni, co vše se dá z palet vyrobit. Jestliže si myslíte, že nábytek z palet do vašeho elegantního bytu nezapadne, asi by vás překvapilo, jak vhodně zvolený kousek dokáže celý interiér ozvláštnit a dodat mu na originalitě. Na internetu najdete mnoho návodů, jak vyrobit jakýkoli kousek nábytku. Vzhledem ale k tomu, jak je to jednoduché, žádný návod ani nepotřebujete. Stačí vám dvě šikovné ruky, mít jasnou představu, co budete vyrábět, a dostatek materiálu.

Terasa s posezením z palet

Palety můžete různě natírat, nebo pokud zapadne do vašeho vkusu, ponechejte patinu. Nábytek z palet nemusíte mít jen v bytě, ideálním řešením je například zahradní posezení ve formě paletového nábytku. Velikost a tvar posezení můžete jednoduše přizpůsobit vašim potřebám. Na paletovou sedací soupravu pak stačí dokoupit polštářky či matraci a máte skvělé a pohodlné sezení.

Krásně rovněž vypadají vertikální zahrádky, kdy do postavené palety můžete vložit květináčky. Potřebnou inspiraci najdete v naší fotogalerii. Dalším kouskem může být konferenční stolek, věšák, poličky či obaly na květináče. Výjimkou dnes už nejsou ani postele z palet, ovšem u těch zvolte opravdu kvalitní matraci.

Ať už jste příznivci nebo odpůrci tohoto stylu, mrkněte do naší fotogalerie a třeba změníte názor.
Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.