20+ tipů na originální dekoraci ze starých oken

Ostatní inspirace

Přidal homedecor, dne 10. 04. 2018,  0x

20+ tipů na originální dekoraci ze starých oken

Čeká vás rekonstrukce starého domu po babičce nebo chalupy? V tom případě se zaměřte nejen na originální vintage prvky, ale i na stará okna, která lze využít nejrůznějšími způsoby i v moderním interiéru.

Rádi dáváte starým věcem nový smysl? Staré oprýskané věci s patinou času jsou skvělým základem pro vytváření nejrůznějších DIY výtvorů. Obzvláště v rustikálně laděných interiérech mají tyto prvky své místo. Dodávají domácnosti nejen neotřelý vzhled, ale rovněž ojedinělé kouzlo.

Ze starých oken lze vytvořit unikátní dekorace i praktické pomocníky do bytu, či domu. Záleží, zda použijete celá okna, rám oken nebo jen určitou okenní část. Starý rám lze například oživit pomocí zrcadel a vytvořit tak originální zrcadlové okno, které opticky zvětší prostor chodby i pracovny., nebo dodá šmrnc vaší koupelně. Okenní rámy ovšem mohou posloužit i jako praktické poličky, do kterých můžete umístit nejrůznější předměty, fotografie nebo květiny.

Jestliže k okennímu rámu patří i okenice, zkuste v interiéru vytvořit falešné okno, které se v mžiku stane stěžejním prvkem vašeho interiéru. Stará okna, a především rámy, lze ale využít i jako věšák na oblečení nebo držák na klíče a další závěsné předměty. Možná vás to překvapí, ale z okna lze jednoduše vyrobit i konferenční stůl nebo funkční skříňku. Vaší fantazii se zkrátka meze nekladou. V naší fotogalerii navíc najdete na dvacet úžasných nápadů.

Fotogalerie, inspirace


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.