20 tipů, jak dodat interiéru klasický vzhled

Ostatní inspirace

Přidal homedecor, dne 26. 10. 2017,  0x

20 tipů, jak dodat interiéru klasický vzhled

DIY neboli “udělej si sám” je nejjednodušší a finančně nejšetrnější metodou, jak zvelebit vaše bydlení a ještě si jej vytvořit přesně podle vašich představ.

Mnoho lidí se bojí jakýmkoli způsobem zasáhnout do vzhledu interiéru. Přitom není mnohdy zapotřebí velkých úprav a už vůbec ne stavebních prací. Přesto však domácnost získá šmrnc a nepopsatelné kouzlo, které odrazí to, co máte rádi. Jen v takovém domě či bytě se můžete cítit příjemně a jako doma.

Útulné a harmonické bydlení, které na vyzařuje klid a rovnováhu, je snem většiny lidí. Málokomu se však podaří toho docílit. Méně je přitom někdy více. Jednoduché doplňky v podobě fotografií rodiny, hřejivé přehozy přes pohovku, rámečky, svíčky - kam se podíváte, závěsy na oknech, motivační hesla či obrazy s oblíbenými motivy, které vás zahřejí u srdíčka, a mnoho a mnoho dalších drobností a detailů, které ovšem dělají celek celkem.

Nechcete, aby váš dům byl nikterak výstřední? Nechcete mu přidělovat přízviska jako “minimalistický”, “vintage” či “rustikální”? Jestliže je vaším snem zkrátka a jednoduše klasický styl bydlení, máme pro vás dobrou zprávu. V naší fotogalerii na vás čeká pořádná dávka inspirace. I jednoduché DIY úpravy, které zvládne každý kutil levou zadní, mohou viditelně změnit vzhled vašeho interiéru, nevěříte?

Fotogalerie, inspirace

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.