20 tipů na výzdobu domu

Ostatní inspirace

Přidal bytovytextil, dne 1. 08. 2018,  0x

20 tipů na výzdobu domu

Přijde vám, že je váš byt či dům už okoukaný a že mu chybí šťáva? Dodejte mu nový vzhled. Nebojte, nemusíte hned pořizovat nový nábytek či malovat zdi, někdy stačí pár originálních doplňků a interiér v mžiku získá šmrnc.

Přestože se momentálně razí trend méně je více, bez správných doplňků působí domácnost chladně a neosobně. Samozřejmě nemusíte domů pořizovat tisíc lapačů prachu, ale pár originálních a designově zajímavých doplňků dodá domovu nový nádech. 

Správná atmosféra

Jestliže si rádi čtete, nebo posloucháte relaxační hudbu, není nic lepšího, než si zapálit voňavou svíčku v krásné lucerničce. Takové svícny, svíčky a další svítidla navíc dotváří tu pravou rodinnou atmosféru. Pokud máte rádi umění, můžete jej do interiéru přenést i pomocí různých sošek a dekorací.

Příjemné bydlení

Nejen bytové dekorace, ale i textilie dělají domov domovem. Sáhnout můžete po přehozech, dekoračních polštářích, prostíráních či lůžkovinách. V módě jsou jak jednobarevné látky, tak stále letí vzory jako kostky nebo pruhy. Bát se ovšem nemusíte ani dalších vzorů a motivů. Vyberte si bytový textil přesně podle vašich představ. Vždy se ovšem snažte držet jednotného stylu, aby interiér působil kompaktně a ne kýčovitě.

Dokonalá zahrada

Jestliže vám nebude stačit oživení domácnosti, můžete pokračovat i vaší zahrádkou, balkonem či terasou. Zaměřte se na zahradní doplňky a vytvořte si dokonalý ráj pro odpočinek a relaxaci. A protože mít zahradu znamená i práci, nezapomeňte si pořídit pomocníky, kteří vám ušetří alespoň některé starosti a vy budete moci strávit více času užíváním si krásného počasí. Například díky ochranným obalům na stůl či houpačku, nemusíte vytahovat hadr, kdykoli zaprší.

Inspirace

Chcete-li se pustit do vylepšování vaší domácnosti a zahrady, v naší fotogalerii najdete hned několik skvělých tipů. Možná budete sami překvapeni, jak takové bytové doplňky mohou proměnit vzhled každého interiéru.

Fotogalerie:


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.