20 nápadů, jak využít rozbité sklo

Ostatní inspirace

Přidal homedecor, dne 27. 03. 2018,  0x

20 nápadů, jak využít rozbité sklo

Přijde vám, že máte špatný den a nic se vám nedaří? Navíc se vám podařilo rozbít zrcadlo, což značí pořádnou smůlu? Nebojte, nic není takové, jak vypadá. I rozbité zrcadlo může mít pozitivní stránku. Nevěříte?

Říká se, rozbité zrcadlo rovná se sedm let neštěstí. Je tomu ale skutečně tak? A co je vlastně rozbité zrcadlo? Vypadané střípky, či již jemné prasklinky v zrcadle? Někteří dokonce věří, že prasklé zrcadlo, na kterém se vytvoří obrazec připomínající pavučinku jim ukazuje cestu - směr, kterým jít. Ať už je to tak, nebo onak, rozbitá zrcadla mají své kouzlo. Dají se totiž výborně recyklovat. V naší fotogalerii najdete na dvacet jedinečných nápadů, jak z rozbitých zrcadel vytvořit originální dekoraci do vašeho interiéru.

Rozbité zrcadlo mohou být desítky, stovky a někdy i tisíce drobných střípků, z nichž každý má různou velikost i tvar. Díky tomu se z nich dá vytvořit unikátní mozaika. Můžete si tak vylepšit část šatní skříně nebo zásuvek v ložnici, dodat šmrnc konferenčnímu stolku i vytvořit originální květináč na vaši terasu. Stejně tak můžete rozbité střípky opět poskládat a nalepit do rámu, ze kterého zrcadlo vypadlo. Výsledkem tak bude nádherná a zároveň moderní dekorace, která hravě strčí do kapsy nejedno umělecké dílo. Krásně vypadají i malé foto rámečky na stůl s prasklým zrcadlem. A pokud si chcete zahrát na Popelku, můžete vyzkoušet zdobení vašich oblíbených lodiček třpytivými střepy.

Fotogalerie, inspirace


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.