Panelákové balkony - inspirace, fotogalerie

Ostatní inspirace

Přidal garden, dne 19. 11. 2018,  0x

Panelákové balkony - inspirace, fotogalerie

Jsou malé a nemají právě skvělou pověst. Řeč je o panelákových balkónech. Přitom i na tomto malém a někdy až extrémně malém prostoru můžete vytvořit nádherné zákoutí pro relaxaci a krásný výhled.

Toužíte po krásné terase plné zeleně a příjemného posezení? I malý panelákový balkon může být perfektním místem pro váš odpočinek. Stačí si jej vylepšit. A jak na to? V první řadě je zapotřebí vytvořit příjemné a útulné místo. K tomu výborně poslouží na míru vytvořené dřevěné posezení. Jestliže patříte mezi zručné kutily, zkuste si s prostorem pohrát a využijte tak poslední centimetr. Nebojte se posezení v rohu i dřevěných závěsných systémů na květináče, do kterých zasadíte zelené i kvetoucí rostliny. Hravě si tím vytvoříte zelenou oázu a budete tak blízko přírodě, i když se třeba nachází v panelákovém domě uprostřed sídliště.

Jestliže se vám nechce vyrábět si vlastní posezení, třeba by se vám líbila myšlenka závěsného houpacího křesílka nebo rovnou houpací sítě. I to se dá vytvořit v panelákovém balkoně. Na jaře samozřejmě nezapomeňte zasadit jahody a bylinky, které vám budou dělat radost v kuchyni celé léto. Kromě toho, že dobře chutnají a voní, tak rovněž krásně vypadají a dodají balkonu šmrnc. V naší fotogalerii vás rádi přesvědčíme a zároveň inspirujeme, jak je možné dodat kouzlo i tomu nejmenšímu panelákovému balkonu.

Fotogalerie:


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.