20 nápadů na recyklaci starých hudebních nástrojů

Ostatní inspirace

Přidal homedecor, dne 13. 04. 2018,  0x

20 nápadů na recyklaci starých hudebních nástrojů

Patříte k vášnivým muzikantům? Ať už si svůj život bez hudby nedokážete představit, nebo jen rádi vytváříte DIY dekorace, máme pro vás na dvě desítky nápadů, jak zužitkovat nepotřebné hudební nástroje.

Staré hudební nástroje jsou časem nepotřebné a nahrazené novými. Samozřejmě až na ojedinělé kousky, které časem získávají na ceně a prestiži. Pokud se vám však postupem času doma nahromadily staré kytary, nebo jste na půdě objevily starou harmoniku a trumpetu po dědečkovi, zkuste z nich vytvořit originální dekoraci, která oživí váš interiér.

Hudební nástroje jsou podobně jako další věci skvělým základem pro recyklaci. Hudební nástroje tak mohou dostat naprosto jiný rozměr, vzhled i funkci. Záleží, k jakému DIY výrobku se odhodláte. Každopádně si můžete být jistí, že nic podobného na žádné návštěvě jen tak neuvidíte. Staré hudební nástroje nemusí být vhodné jen do tradičně zařízených interiérů, rustikálních a venkovských stylů, ale své místo mohou mít i v moderním, či dokonce minimalismem inspirovaném bydlení.

U některých nápadů vás dokonce v první chvíli ani nenapadne, že se jedná o kdysi používaný hudební nástroj. Například takové nohy ke stolu lze vyrobit ze starých trubek. Výsledkem je minimalistický a jednoduchý vzhled a o originalitu je postaráno. Více jedinečných tipů a inspirace najdete níže v naší fotogalerii.

Fotogalerie, inspirace


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.