Skandinávský styl bydlení inspirace, fotogalerie

Ostatní inspirace

Přidal bookshelves, dne 31. 07. 2018,  0x

Skandinávský styl bydlení inspirace, fotogalerie

Milujete vůni dřeva? Nemusíte zrovna spát uprostřed lesa, abyste si ji vychutnali. Skandinávský styl přináší díky přírodním materiálům dotek přírody i do domácnosti. Přesvědčte se v naší fotogalerii.

Když se řekne skandinávský nebo severský styl, mělo by se vám v prvním momentě vybavit dřevo. Tento oblíbený přírodní materiál je totiž alfou a omegou tohoto svěžího stylu. Skandinávský styl charakterizuje jednoduchost, praktičnost a vzdušnost. Zapomeňte proto na jakékoliv zbytečnosti a lapače prachu. Interiér by měl zůstat čistý a prostorný.

Pokud by vám chyběly dekorace, které dělají domov domovem, ve skandinávském stylu sáhněte po přehozech, polštářích nebo kožešinách, které jsou pro něj typické. Taktéž můžete domácnost zjemnit svíčkami. V neposlední řadě nezapomeňte na dostatek osvětlení v podobě světel, lamp a lampiček, které jsou rovněž nepostradatelné. V případě, že hledáte něco neokoukaného, můžete si na zeď pověsit paroží.

Jestliže přemýšlíte, v jakých barevných tónech by se měl nést celý interiér, ušetříme vám práci. Skandinávský styl si nejvíce rozumí s bílou a popřípadě neutrálními přírodními odstíny v podobě béžové, smetanové nebo šedé. Sem tam se může objevit i modrá. A pokud by se vám zdál skandinávský styl přece jen studený, hřejivý koberec vše napraví. V naší fotogalerii najdete na dvě desítky inspirativních řešení.

Fotogalerie:Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.