Bílá koupelna inspirace, fotogalerie

Koupelny

Přidal bookshelves, dne 7. 08. 2018,  0x

Bílá koupelna inspirace, fotogalerie

Bílá je symbolem čistoty a elegance. I proto se bílá barva stále více používá do koupelen, kde je hygiena na prvním místě. Přemýšlíte-li nad novým vzhledem vaší koupelny, inspirujte se v naší fotogalerii.

Bílé koupelny jsou elegantní, nadčasové a hodí se do mnoha stylů bydlení. Ať už máte váš interiér zařízený v moderním stylu, nebo preferujete spíše tradiční vzhled bydlení, bílá koupelna je trefou do černého. Minimalismus v podání jednoduchých a čistých linií v kombinaci s bílou je naprosto nadčasovou záležitostí. Nemusíte se tak obávat, že by se vám tento vzhled brzy okoukal, nebo vyšel z módy.

V případě rustikálních koupelen je oblíbeným řešením použití bílých odstínů v kombinaci s masivním dřevem. To samé platí i u Provence stylu. Přestože lze bílou koupelnu doplnit dalšími barvami, v jednoduchosti je krása. I když zvolíte bílé skříňky, nemusíte se obávat bílých stěn. U jednoduchého stylu zůstaneme i v momentě, kdy sáhneme po světlém dřevě a doplníme jím jinak bílou koupelnu. Bílá si dobře rozumí i s betonem, a proto se nebojte použít ani betonovou stěrku.

Pokud by se stalo, že by vás vzhled bílé koupelny omrzel, není nic jednoduššího, než jej oživit pomocí několika originálních dekorací nebo koupelnových doplňků. Podobné je to i v případě, že by se vám bílá koupelna zdála až příliš fádní a obyčejná. Inspirace plná originálních řešení už na vás čeká v naší fotogalerii.

Fotogalerie:


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.