20 nápadů na skvělé dekorace do ložnic

Ložnice

Přidal homedecor, dne 27. 02. 2018,  0x

20 nápadů na skvělé dekorace do ložnic

Patříte mezi kreativní nadšence a rádi vytváříte své vlastní dekorace? V tom případě vás jistě nadchne i našich 20 tipů na originální dekorace do vaší ložnice, které jí dodají šmrnc a neotřelý nádech.

DIY neboli “udělej si sám” projekty získávají na stále větší popularitě. Není totiž nic lepšího, než se podílet na vzhledu vašeho bydlení. Dodáte mu tak nejen kousek sebe, ale i nenapodobitelné osobní kouzlo, které zvláště v místnosti, jakou je ložnice, má něco do sebe.

Mezi oblíbené dekorace, které by neměly chybět v žádné ložnici, jsou zaručeně svíčky a svícny. Mají na nás nejen uklidňující a relaxační efekt, ale jsou rovněž romantickou záležitostí, která vdechne ložnici tajemné kouzlo. Je jen na vás, zda si svícny nabarvíte, či si dokonce vyrobíte své vlastní svíčky. Můžete k nim použít i oblíbené aroma a věřte, že tato svíčka si podmaní veškeré vaše smysly.

Svíčkami však dekorace zdaleka nekončí, velmi oblíbené jsou i různé rámečky na fotografie, oblíbená motta či verše. Můžete je například poskládat do vámi požadovaného tvaru, či si z nich rovnou vytvořit originální hodiny na zeď. Krásnou a zároveň praktickou dekorací jsou mimo jiné i zrcadla. Můžete si pohrát s tvarem, barvou i celkovým designem rámu. Je jen na vás, do jakého stylu zrcadlo koncipujete, a to od moderních a minimalistických až po rustikálně laděné či inspirované vintage dekorem.

Fotogalerie, inspirace


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.