Tapeta do ložnice inspirace, fotogalerie

Ložnice

Přidal bookshelves, dne 14. 08. 2018,  0x

Tapeta do ložnice inspirace, fotogalerie

Tapeta je skvělým dekorativním prvkem, který dodá šmrnc každému interiéru. Pokud chcete oživit vzhled vaší ložnice, sáhněte po jednom z mnoha vzorů a motivů i barev. Inspiraci najdete i v naší fotogalerii.

Tapety hladké, vzorované, jednobarevné, matné, lesklé, s různými motivy i 3D tapety. Druhů a typů tapet je nespočet, a proto jistě nebude problém najít ideální tapetu právě do vaší ložnice. Nemusíte hned tapetovat celou místnost. Někdy bohatě postačí vylepit tapety za postel, pohovku či komodu. Vždy záleží, jaké uspořádání má vaše ložnice, a jak si potřebujete pohrát s optickým vzhledem ložnice.

Tapety jsou hřejivé, a proto jsou skvělým řešením do ložnic a pokojů. Dodávají totiž místnosti hřejivou atmosféru a útulný vzhled. Velmi oblíbené jsou i luxusní látkové tapety. Pokud máte rádi blyštivý vzhled, tapety s odleskem budou to pravé pro vás. Nestárnoucí klasikou jsou ovšem květy všeho druhu, proužky a puntíky.

Pokud máte v oblibě nějaký motiv, můžete zvolit i fototapetu - populární jsou například obrázky měst, zvířat či abstraktní motivy. Záleží ovšem na vás a na vašich preferencích. Tapety už dávno nejsou pouze klasické vzory, které jste mohli potkat v každém druhém bytě. Bát se nemusíte ani extravagantnějších vzorů, které se hodí především do moderních bytů. Je-li ale vaším oblíbeným stylem minimalismu, sáhněte po jednoduchých tapetách či jemném vzorů.

Fotogalerie:


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.