25 tipů na úžasné závěsné osvětlení do kuchyně

Kuchyně

Přidal homedecor, dne 20. 02. 2018,  0x

25 tipů na úžasné závěsné osvětlení do kuchyně

Osvětlení v domácnosti považujeme za naprostou samozřejmost. Dopřeje nám nejen tolik potřebné světlo, ale velkou měrou se podílí jak na celkovém vzhledu, tak dokonce na atmosféře, která v místnosti panuje.

Když se zajdete podívat do prodejny se světly, narazíte na nespočet různých druhů osvětlení. Pro kuchyni je kromě bodových světel velmi oblíbené zejména závěsné osvětlení. Působí vzdušně a přitom skvěle splňuje svůj účel. V dnešní době je navíc k dispozici široká škála tvarů, vzorů, materiálů, designů i barev. Na své si tak přijde opravdu každý. A když ne, kutilové mohou vyzkoušet, kam až jejich kreativní duch a um sahají.

Možná vás to překvapí, ale i takový detail, jakým je právě kuchyňské osvětlení, hraje velkou roli. Špatně zvolené osvětlení nám může zapřičinit nejen nedostatek světla, ale rovněž nám může například překážet. To je někdy vidět například nad pracovní deskou či kuchyňským ostrůvkem. Výběr závěsného kuchyňského osvětlení proto není dobré podcenit. 

Co se týče vzhledu, na trhu najdete vše od nejmodernějších kousků, přes nestárnoucí klasiku, až po naprosto úžasné vintage prvky. Záleží tak na vás, do jakého stylu chcete vaši kuchyň směřovat. V závislosti na velikosti prostoru můžete zvolit jedno centrální osvětlení, nebo rovnou dvě či tři závěsná světla. Zejména nad jídelním stolem či ostrůvkem je oblíbený právě větší počet světel. Několik úžasných nápadů na kuchyňské závěsné osvětlení najdete i v naší fotogalerii.

Fotogalerie, inspirace


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.