20 tipů na originální dekorace do koupelny

Koupelny

Přidal homedecor, dne 2. 03. 2018,  0x

20 tipů na originální dekorace do koupelny

Říkáte si, jaké dekorace se hodí do koupelny? Několik báječných a přitom tak jednoduchých nápadů v naší fotogalerii vás doslova ohromí. Říká se, že detaily tvoří celek, nebojte se proto být kreativní.

Základem každé koupelny je čistota. I proto je samozřejmě zapotřebí vyvarovat se lapačům prachu. Koupelna by měla mít správný řad a měla by působit uklidňujícím dojmem. Kdo by se také chtěl hned po ránu, nebo naopak před spaním stresovat?

V tom, jaké doplňky do koupelny zvolit, hraje velkou roli i velikost prostoru. Do větších koupelen se nemusíte bát experimentovat. Naopak menší interiéry si zaslouží více pozornosti. Zejména je ovšem třeba klást důraz na optické zvětšení prostoru. Zapomeňte proto na velké načechrané předložky před vanu. Jednoduché tenké koberečky nebo dřevěné bambusové podložky jsou správnou volbou.

Pomoci si můžete i barvami. Jemný svěží detail rozbije prostor a dodá místnosti šmrnc. Světlé odstíny pro změnu koupelnu rozsvítí a opět zvětší. Dalším oblíbeným pomocníkem je i zrcadlo. A právě zde přichází čas pro vaší kreativitu - rámy, tvary, designy, barvy - s tím vším si můžete pohrát a doladit k dokonalosti.

Někdy ovšem stačí tak málo jako zaměřit se na ručníky, držáky na mýdlo, světla a další běžné koupelnové vybavení. Velkou roli při zařizování koupelny hrají i zvolené obklady a podlaha - někdy jsou natolik výrazné, že na další výstřední doplňky již nezbývá prostor. O tom, jak je možné koupelnu vyzdobit ale více v naší fotogalerii.

Fotogalerie, inspirace


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.