20+ inspirativních nápadů pro menší ložnice

Ložnice

Přidal admin, dne 11. 12. 2017,  0x

20+ inspirativních nápadů pro menší ložnice


Jste-li majiteli malé ložnice, nepropadejte beznaději, že se vám do ní nic nevejde. Pokud se inspirujete některou ložnicí z naší fotogalerie, tak zjistíte, že ani malý prostor nemusí být jen o kompromisu.

Při zařizování malého pokoje si musíte dvakrát promyslet, co kam dáte. Samozřejmostí je pohodlná velká postel, pracovní stůl, šatní skříň či knihovna. Některé dámy rovněž ocení přítomnost toaletního stolku. To vše nemusí být tabu. Musíte však dát přednost praktickým a chytrým řešení. Co například toaletní stolek a psací stůl v jednom? Nad ním umístěte praktickou knihovnu. To vše rovněž můžete dát do rohu a využít tak prostor, který povětšinou zůstává ladem. Malé ložnice si zaslouží více pozornosti, co se týče designu. Někdy i pár prvků v podobě lampiček, rámečků, obrazů či květin může prostor dokonale zútulnit.

Kromě vhodně zvoleného nábytku, který by měl být světlejších odstínů a měl by působit vzdušně, je zapotřebí využít i dalších prvků, které vám místnost alespoň opticky zvětší a dodají jí šmrnc i útulnost. Stačí zvolit delší závěsy, které prostor opticky prodlouží. Kombinace tmavých a světlých odstínů na zdi vám pro změnu prodlouží či zkrátí stěny, které potřebujete. Nutností je rovněž dostatečný úložný prostor, a to například v podobě vestavěné skříně, šatní skříně až ke stropu či úložných boxů pod postelí. Interiér můžete rovněž opticky zvětšit pomocí velkého zrcadla, bez kterého se žádná šatní skříň neobejde.

Fotogalerie, inspirace


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.