Zděné sprchové kouty - inspirace, fotogalerie

Koupelny

Přidal houseatgmailcom, dne 30. 09. 2019,  0x

Zděné sprchové kouty - inspirace, fotogalerie

Chystáte se rekonstruovat koupelnu? Přemýšlíte nad sprchovým koutem? Možností máte hned několik, tak se inspirujte v naší fotogalerii na konci článku.

Horká koupel v napuštěné vaně je rozhodně příjemná, dnešní hektický způsob života ovšem hraje do karet spíše sprchovým koutům. Hodí se jak do velkých koupelen, kde si s nimi můžete doslova vyhrát, tak skvěle zapadnou především do menších prostorů.

Sprchový kout si můžete jednoduše koupit hotový, a to buď s vaničkou, či bez. Pokud ale toužíte po něčem originálním, nebo vaše atypické prostory nejsou vhodné pro univerzální sprchové kouty, je skvělým řešením zděný sprchový kout.

Zděný sprchový kout by měl odpovídat nejen vašim prostorovým možnostem, ale i vašemu vkusu a stylu koupelny. Zděný sprchový kout může být otevřený či opatřený závěsem. Nejelegantnější variantu ovšem představují moderní skleněné dveře. A co se týče tvaru, sprchový kout být čtvercový, obdélníkový, kulatý i asymetrický. V případě podkrovní koupelny jej můžete jednoduše přizpůsobit i sklonu střechy a vytvořit tak zajímavý a zároveň praktický prvek.

Pokud máte opravdu velkou koupelnu a dostatek prostoru pro sprchový kout, můžete zvolit zděný spirálový sprchový kout, na který můžete narazit například ve wellness zařízeních. V naší fotogalerii níže načerpejte inspiraci i pro vaši novou koupelnu.

Fotogalerie:Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.