Zděné ploty - inspirace, fotogalerie

Zahrady fotogalerie

Přidal gardenideas, dne 19. 11. 2019,  0x

Zděné ploty - inspirace, fotogalerie

Dům už máte postavený a nyní přemýšlíte, jaký plot zvolit? Při výběru typu plotu je důležité řídit se několika zásadami. Pojďte se společně s námi inspirovat.

Každý plot by měl v první řadě korespondovat se stylem domu a zároveň s vašimi požadavky na soukromí. Některé ploty jsou bezúdržbové, o jiné se musíte pravidelně starat. Zatímco některé druhy plotů zaručují naprosté soukromí, jiné jsou otevřenější a vzdušnější. 

Dnes se zaměříme na zděné ploty. Ty mají hned několik výhod. Z těch nejdůležitějších je to určitě nulová nutnost péče a dlouhá životnost. Zděný plot vám zaručí naprosté soukromí a zároveň je i ochranou proti hluku. Pokud nechcete být úplně izolovaní od dění v ulici, zvolte vzdušnější plot. Zděné ploty můžete například kombinovat s kovem či dřevem.

Elegantně působí například spojení zděných sloupků a zděné podezdívky s kovem. Rustikálnějším řešením je naopak kombinace se dřevem. Takové ploty se hodí jak k moderním novostavbám, tak ke starším domům. Plot můžete vystavět z kamenů nebo betonových tvárnic, nejjednodušší je ovšem zakoupit betonové panely, ze kterých se sestaví plotový díl.

V naší fotogalerii plné inspirace se můžete sami přesvědčit, že zděný plot už dnes nemusí vůbec vypadat nudně. Máte totiž mnoho možností, jak si i ze zděného plotu udělat designový prvek, který bude dokonale ladit k vašemu novému modernímu domu.

Fotogalerie:


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.