Zděné pergoly s krbem - inspirace, fotogalerie

Zahrady fotogalerie

Přidal bookshelves, dne 29. 05. 2018,  0x

Zděné pergoly s krbem - inspirace, fotogalerie

Těšíte se, až se po dlouhém pracovním dni natáhnete v křesle pod pergolou a vychutnáte si všudepřítomné ticho? Aby vám tento okamžik nic nezkazilo, a to ani chlad, hodí se mít po ruce praktický krb.

Nejen příjemné letní posezení, ale i ideální místo pro trávení času s rodinou a přáteli. Zděné pergoly s venkovním krbem nabízí oblíbené řešení, jak trávit společné chvíle. Díky použití trvanlivého materiálu vám navíc pergola bude dělat radost řadu let. Zděné pergoly připomínají svým vzhledem středomořský styl, tak proč se nenaladit do dovolenkového režimu?

A jak takovou pergolu postavit? Kromě kamene můžete postavit i betonovou zídku, kterou následně obložíte. Použít můžete cihly, kámen a další obklady dle vašich preferencí. Ideální samozřejmě je, když zděná pergola ladí s přiléhajícím domem a tvoří tak kompaktní celek. Nezapomeňte však, že pokud je v pergole krb, musí být zvolená vhodná odolná podlaha.

Krásným prvkem, který dodá zděné pergole s venkovním krbem ještě větší šmrnc, je i kombinace s okrasnými záhony. Zvýšené záhony je navíc možné lemovat kamenem, či případně jiným použitým materiálem. Vše tak bude působit sjednoceně.

Zděná pergola nemusí obsahovat jen krb, ale pro příjemné letní chvíle přijde vhod i gril. Z druhé strany lze navíc zbudovat i udírnu. Popřípadě si můžete vytvořit rovnou letní kuchyňku, kde budete mít to pravé zázemí pro odpočinkové dny a dlouhé večery.

Fotogalerie:


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.