Zastřešení terasy fotogalerie inspirace

Ostatní inspirace

Přidal bookshelves, dne 20. 07. 2018,  0x

Zastřešení terasy fotogalerie inspirace

Milujete letní večery a posezení s přáteli? Není nic příjemnějšího než grilování na krásné terase se skleničkou dobrého vína. Aby vám tento okamžik nezkazila nečekaná přeháňka, máme pro vás tipy na zastřešení.

Plánujete zastřešit svou terasu a využít ji tak naplno? K zastřešení terasy můžete využít nejrůznější způsoby a materiály, kterých je na trhu k dispozici víc než dost. Velmi oblíbené jsou například moderní markýzy. Ne vždy vás dokonale ochrání před deštěm, ale stoprocentně je oceníte jako skvělé zastínění proti slunci. Na výběr navíc máte množství látek a vzorů, díky nimž můžete zvolit takovou, která bude nejvíce sedět k vašemu domku.

Kromě markýz můžete zvolit i nejrůznější dřevěné nebo hliníkové konstrukce. Některé jsou pevné, jiné jsou posuvné a můžete si tak krytí terasy přizpůsobit momentálním povětrnostním podmínkám. V případě, že máte bazén, který je rovněž zastřešený, je dobré zvolit zastřešení v podobném duchu a vytvořit tak celek, který bude sladěný do posledního detailu.

Terasy mohou mít pouze střechu. Stejně tak ale mohou obsahovat i boční strany či terasy zaštítit celou. V takovém případě jsou zpravidla některé stěny celé posuvné, abyste si mohli vychutnat i dotek sluníčka a horkého léta. Co se týče tvarů, zastřešení mohou být rovná, zaoblená i atypická. Záleží tak na vás, jakému řešení dáte přednost. V naší fotogalerii na vás čeká pestrá dávka inspirace. 

Fotogalerie:


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.