Zahradní stavby ze dřeva - inspirace, fotogalerie

Zahrady fotogalerie

Přidal houseatgmailcom, dne 1. 10. 2018,  0x

Zahradní stavby ze dřeva - inspirace, fotogalerie

Dřevo je oblíbeným materiálem, kterým se nedá nic zkazit. Skvěle zapadne do moderního i tradičního interiéru. A když je řeč o zahradě, nezapomeňte ani na dokonalé dřevěné stavby ze dřeva.

Jestliže chcete zachovat přírodní ráz vaší zahrady, zapomeňte na jiné materiály než dřevo. Dřevo je zkrátka dřevo. Dřevěný altánek, dřevěný zahradní domek, dřevěný domeček pro děti, dřevěná bouda pro psy. Co se týče druhů dřevěných staveb, seznam by byl dlouhý. V naší fotogalerii vám proto přinášíme inspiraci na dvě desítky skvělých zahradních staveb ze dřeva, které mohou zdokonalit i vaši zahradu.

Chcete-li vytvořit u domu praktickou terasu, není nic lepšího než dřevěná pergola. V případě, že máte zahradu větší, nebojte se ani stavby v podobě zahradního altánu, který si zamilujete vy i vaše děti. Dřevěný domeček na zahradě může být zábavou nejen pro nejmenší, ale i praktickou kůlničkou pro všechno vaše nářadí a zahradní náčiní.

Dřevo je materiál, který po úpravě dobře snáší změny počasí. Nezapomeňte ovšem na to, že čas od času si zaslouží nový nátěr a ošetření. Dřevo je rovněž dobré před stavbou namořit, aby bylo odolnější. Odměnou vám bude nejen krásný pohled, ale i praktický prostor pro ukládání vašich věcí, nebo pro chvíle odpočinku. Podívejte se v naší fotogalerii níže, jaká zahradní stavba ze dřeva by se mohla objevit i na vaší zahrádce.

Fotogalerie:


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.