Zahradní kamenná pergola - inspirace, fotogalerie

Zahrady fotogalerie

Přidal garden, dne 16. 11. 2018,  0x

Zahradní kamenná pergola - inspirace, fotogalerie

Máte krásný dům, ale k naprosté spokojenosti vám ještě něco chybí? Dlouhé letní večery v dobré společnosti v krásné kamenné pergole s výhledem na zahradu jsou perfektním okamžikem k zakončení dne.

Zahradní kamenná pergola je skvělým místem, kde trávit dlouhé letní večery nebo kde sledovat západ slunce nad vaší zahradou. Kamenné pergoly mohou být doplněné i venkovním krbem, čímž si můžete prodloužit pobyt na zahradě od brzkého jara až do podzimu. Kamenné pergoly jsou skvělou variantou, jak trávit čas na zahradě a nebýt přitom rušen deštěm, větrem či sluníčkem. Vzhledem k použití kamene jsou kamenné pergoly velice odolné a mají dlouhou životnost. Pokud milujete moře a libujete si ve středomořském stylu, kamenná pergola je to pravé ořechové.

Jestliže jste se rozhodli pro kamennou zahradní pergolu, nezapomeňte ji sladit i s vaším domem. Vše by mělo působit kompaktně. Zahradní kamennou pergolu je dobré rovněž vhodně zasadit do konceptu zahrady. Můžete k ní zvolit terasové záhony či ji nechte navazovat na travnatou plochu, díky čemuž bude působit opticky větší. V případě, že nechcete ve vaší pergole budovat venkovní krb, popřemýšlejte alespoň nad venkovním grilem, který je skvělým pomocníkem pro letní vaření. A kdyby vám gril nebo krb nestačil, můžete si v kamenné pergole rovnou vybudovat udírnu. Inspirujte se v naší fotogalerii.

Fotogalerie:Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.