Zahradní chatky - inspirace, fotogalerie

Zahrady fotogalerie

Přidal garden, dne 4. 11. 2018,  0x

Zahradní chatky - inspirace, fotogalerie

Jsou malé, útulné a skvěle se v nich relaxuje. Máte-li malou zahradu, kde pěstujete vlastní zeleninu, nebo si pouze užíváte krásy přírody, zdokonalte ji o praktickou zahradní chatku, kde navíc můžete odpočívat.

Zahradní chatky a domky mohou být nezateplené i zateplené. Jejich pořízení vyjde ve srovnání s domkem výrazně levněji. Ty nejmenší se dají pořídit již okolo 70 000 Kč. Pokud jde o rozměry malá zahradní chatka může mít jen pár metrů čtverečních. A protože jsou chatky oblíbeným rekreačním místem od jara do podzimu, je dobré mít v nich alespoň nějaký zdroj tepla. Obvykle dobře poslouží přímotop nebo krbová kamna. Jestliže chcete v chatce trávit celý rok, ideálním řešením jsou dvoupatrové chatky, kde se v přízemí zpravidla rozkládá obývací pokoj a v patře se nachází ložnicová část.

Jednoduchou a praktickou zahradní chatku si můžete vybudovat i sami. Stačí, pokud jste alespoň trochu zruční. Pokud si ovšem nechcete hrát na kutily, můžete si objednat již hotovou zahradní chatku, nebo si ji můžete nechat vyrobit na míru podle vlastních představ a požadavků. Pak už je na vás, zda si dodané díly smontujete sami, nebo to necháte na odbornících. Zahradní chatka může být jak celodřevěná, tak i s omítkou. Stejně tak může být doplněná o verandu. V naší fotogalerii najdete inspiraci na dvě desítky různých řešení, ať už jde o velikost, styl chatky, umístění nebo designovou stránku.

Fotogalerie:Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.