Zádveří inspirace, fotogalerie

Ostatní inspirace

Přidal bookshelves, dne 17. 07. 2018,  0x

Zádveří inspirace, fotogalerie

Konečně máte dost času na to, abyste dodělali váš byt či domek? Jestliže máte v interiéru již všechno dotažené k dokonalosti, zamyslete se nad tím, zda by nešla vylepšit vaše předsíň a vytvořit tak krásné zádveří.

Zádveří je místem, kudy musí projít každá návštěva. Jedná se o pár metrů čtverečních, díky kterým si všichni vaši hosté mohou vytvořit obrázek o vašem bydlení. Je to část domácnosti, kterou vidíte jako první, když překročíte práh vstupních dveří. Proč si ji tedy nezvelebit tak, aby na vás v momentě vstupu přenesla příjemnou atmosféru celé domácnosti?

Zádveří slouží především k obouvání a oblékání svrchních oděvů. Stejně tak ale může tvořit relaxační zónu. V takovém případě může být obohaceno i o křesílka a malou knihovnu, která může dále pokračovat do přiléhající chodby. Z praktické stránky by zádveří mělo obsahovat křeslo nebo taburet na sednutí a ulehčení obouvání. Dobré je mít i šikovný háček nebo košíček na klíče, doklady či peněženku. Vyřeší vám to věčné hledání při odchodu z domu.

Zádveří si můžete zútulnit i pomocí tapet na stěny. V posledních letech jsou rovněž oblíbené takzvané zelené stěny, z nichž se momentálně těší popularitě například mechy. Vnesete tak do zádveří nejen kousek přírody, ale dodáte tím zádveří i zajímavou estetickou stránku.

Zajímá vás, jak může vypadat originálně vytvořené zádveří? Inspirujte se v naší fotogalerii.

Fotogalerie:


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.