Vybavení chalupy - inspirace, fotogalerie

Ostatní inspirace

Přidal kitchenatgmailcom, dne 27. 10. 2018,  0x

Vybavení chalupy - inspirace, fotogalerie

Pořídili jste si chalupu a rádi byste ji stylově zařídili? V dnešním článku najdete fotogalerii plnou inspirace na nábytek i originální dekorace v rustikálním stylu.

Venkovský či rustikální styl se nejčastěji objevuje ve venkovských staveních, chalupách či víkendových domech. A čím je charakteristický? V první řadě jej symbolizuje využití přírodních materiálů, kde hlavní roli hraje dřevo. Venkovský styl je útulný a harmonický, a proto v něm nechybí ani hřejivé materiály v podobě nejrůznějších textilií. Na chalupě přijdou vhod závěsy, prostírání na stůl, potahy na židle či přehozy na pohovku. Velmi příjemný je i koberec pod konferenční stolek. Kromě dřeva se nebojte použít i kov nebo kámen.

Na chalupě se mohou objevit i různé věci inspirované venkovem. Oblíbené doplňky jsou nejrůznější podoby květináčů, proutěné košíky, staré nádobí či staré předměty. Na zeď rovněž nezapomeňte pověsit originální hodiny. Na chalupu se hodí i porcelán nebo hrnečky po babičce. Populárním estetickým prvkem jsou i staré váhy. A protože je chalupa místem klidu a odpočinku, myslete především na to, aby vše působilo příjemně a nenuceně. Samozřejmostí je i unikátní osvětlení. Je libo kovový nebo keramický lustr? Pro romantickou večerní atmosféru zapalte svíčky v kovových svícnech, které byste taktéž měli najít na každé chalupě. V naší fotogalerii níže na vás ovšem čeká mnohem více inspirace.

Fotogalerie:


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.