Vstupní haly - inspirace, fotogalerie

Ostatní inspirace

Přidal designhome, dne 29. 07. 2019,  0x

Vstupní haly - inspirace, fotogalerie

Předsíně a haly jsou prvním místem, kam vstoupíme nejen my, když se vracíme domů, ale také každá naše návštěva.

A protože vstupní halou projde každý host, který k nám přijde, mělo by toto místo být uspořádané, čisté a reprezentativní. Zároveň by mělo vytvářet příjemný dojem tak, abychom hned na začátku v sobě i v ostatních vyvolali příjemné pocity.

U vstupní haly hrají velkou roli prostorové možnosti. Vstupní hala je místem, které odděluje venkovní a vnitřní část. Je to místo, kde máme všechny potřebné maličkosti, které potřebujeme při odchodu z domu. A co nesmí chybět ve vstupní hale? Měl by zde být botník a šatník, kam uložíme boty, bundy, kabáty a případné deštníky. Neměly by chybět háčky na klíče a především zrcadlo, které všichni při odchodu z domova ocení a které zároveň dokáže opticky zvětšit prostor.

Pokud je chodba malá a úzká, můžeme zvolit posuvné dveře, které uspoří místo, popřípadě využít pouze háčky či věšák na odkládání svrchních kousků oblečení. Do malých prostor obecně volte světlou podlahu a nábytek. Světlé odstíny podobně jako zrcadlo opticky zvětšují prostor. Jestliže bojujete s každým centimetrem, vsaďte na vysoký nábytek, který není moc hluboký. Získáte tím úložný prostor, ale chodba se o moc nezmenší.

Většina chodeb a vstupních hal je bez okna. Prosvětlit je ovšem jednoduše můžeme prosklenými dveřmi do některých místností. Na výběr je mnoho různých druhů a motivů, které perfektně sladíte s celkovým stylem domácnosti.

V dnešní uspěchané době každý ocení jednoduchost a přehlednost, proto ani předsíň nezahlcujte zbytečnostmi. Pro inspiraci si můžete prohlédnout naši fotogalerii níže.

Fotogalerie:


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.