Venkovské kuchyně inspirace, fotogalerie

Kuchyně

Přidal bookshelves, dne 23. 06. 2018,  0x

Venkovské kuchyně inspirace, fotogalerie

Chystáte se pořídit novou kuchyň na chalupu, nebo si už váš venkovský domeček zaslouží modernější kuchyni? Máme pro vás fotogalerii plnou tradičních venkovských kuchyní, ve kterých se bude vařit jedna báseň.

Venkovské kuchyně mají nepopíratelné kouzlo. Když do nich vstoupíte, dýchne na vás klid. Každý se jistě na moment vrátí do dětských let, kdy trávil víkendy u babičky. Pokud máte rádi tradiční věci, které ani za deset či dvacet let nevyjdou z módy, rustikální styl je skvělým řešením. Přestože je poněkud zdobný, jedná se o vzory, které jdou s dobou.

Venkovská kuchyně na první pohled zaujme nejen svým vzhledem, ale samozřejmě použitým materiálem. Venkovská kuchyně jde totiž ruku v ruce s masivním dřevem. Co se týká obkladů, skvěle si rozumí jak s dlažbou, tak s přírodním nebo umělým kamenem. Útulný vzhled a příjemnou atmosféru ovšem umí dodat i červené lícové cihly. Záleží tak na vašem vkusu, čemu dáte přednost.a

Pokud jde o barvy, venkovské kuchyně jsou nejčastěji v přírodních odstínech. Na celé čáře vítězí bílá a béžová. Z barevných odstínů jsou avšak oblíbené i zelená nebo modrá. Dispozici kuchyně si můžete upravit tak, aby vám maximálně vyhovovala. Stejně tak si můžete pohrát s celými a prosklenými dvířky. Přestože jsou venkovské kuchyně klasikou, praktické mohou být stejně tak jako dnešní moderní kuchyňské sestavy.

Fotogalerie:Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.