Plastové oplocení - fotogalerie, inspirace

Zahrady fotogalerie

Přidal gardenideas, dne 3. 07. 2019,  0x

Plastové oplocení - fotogalerie, inspirace

Přemýšlíte nad oplocením pozemku a hledáte inspiraci? Mezi nejčastější materiály, které se používají na ploty, patří dřevo, kov či beton. Čím dál oblíbenější jsou ale i plastová oplocení a ploty.

Ještě před pár lety byly plastové ploty neoblíbené, a to především z estetického hlediska, neboť nevypadaly zrovna dvakrát reprezentativně. Dnes je ovšem na výběr velké množství vzorů, barev i tvarů plastových plotů. Některé jsou dokonce téměř k nerozeznání od dřevěných. Na výběr je plastový plot z PVC nebo z recyklátu. Co se týká kvality, lepší je plastový plot z kvalitního tvrzeného PVC s UV stabilizátory, který si zachovává své vlastnosti.

A jaké má plastové oplocení výhody? Předností plastových plotů je především jejich životnost a snadná údržba. Plastový plot vám vydrží řadu let bez deformace způsobené počasím nebo přírodními vlivy, nekoroduje ani nehnije. Nemusíte se o něj ani nijak speciálně starat jako například o dřevěný plot. Jednou z dalších výhod plastových plotů je snadná montáž, kterou zvládne téměř každý. Méně zruční kutilové si mohou pořídit stavebnicové řešení plastových plotů. Jde o nejlevnější variantu materiálu pro oplocení pozemku.

Plastový plot může být klasický s úzkými svislými plaňkami. Stejně tak ale můžete vsadit na vodorovné široké plaňky. A pokud je vám to stále málo, moderního vzhledu dosáhnete nějakým netradičním odstínem. Hledáte inspiraci? Podívejte se do naší fotogalerie níže a najděte ideální řešení pro plastové oplocení vašeho pozemku.

Fotogalerie:


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.