Vanilková kuchyně - inspirace, fotogalerie

Kuchyně

Přidal kitchen, dne 19. 01. 2019,  0x

Vanilková kuchyně - inspirace, fotogalerie

Nejen vanilková zmrzlina se stále drží v žebříčku popularity vysoko, ale i vanilková kuchyň. Smetanově žlutý odstín dodá šmrnc každé kuchyni, ať už jde o moderní či tradiční vzhled.

Potřebujete zařídit kuchyň na chalupě? Rozhodli jste se pro zcela novou kuchyň ve vašem moderním bytě? Vanilková kuchyň je skvělým řešením mnoha stylů. Díky své univerzálnosti dobře zapadne do jakéhokoli interiéru. Otázkou ovšem zůstává, v jakém designu si kuchyňskou linku přejete. Důležitou roli hrají samozřejmě i použité materiály.

Vanilková kuchyně bývá k vidění nejčastěji v kombinaci s hnědým dřevem. Obzvláště například ořechové dřevo s vanilkovým odstínem je zárukou luxusního vzhledu, který se hned tak neokouká. To ovšem není vše. Moderně a minimalisticky vyhlížející může být rovněž vanilkový odstín doplněný o šedou. Velmi módy je například použití vanilkové kuchyně do prostoru s betonovou stěrku. Kombinace na první pohled surového betonu s jemným vanilkovým odstínem vytváří dokonalou souhru.

Vanilkový odstín si dobře rozumí jak s nerezovými spotřebiči, tak se nemusíte obávat ani kombinace s černou barvou kuchyňských spotřebičů. Jestliže máte rádi rustikální vzhled, vanilkový odstín je tím pravým. Dodává totiž kuchyni nádech vintage a kouzlo venkova. Doplnit jej navíc ještě můžete třeba o červené lícové cihličky nebo vintage obklady. Co se týče povrchu, je jen na vás, zda dáte přednost modernímu lesku, nebo vsadíte spíše na nadčasový mat. 

Hledáte-li inspiraci pro vaši novou kuchyň, prohlédněte si níže naši fotogalerii, kde najdete hned dvě desítky jedinečných řešení.

Fotogalerie:


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.