Tapety do předsíně inspirace, fotogalerie

Ostatní inspirace

Přidal bytovytextil, dne 30. 09. 2018,  0x

Tapety do předsíně inspirace, fotogalerie

Jednobarevné, s oblíbeným motivem, pruhované či jinak vzorované. Tapety všeho druhu jsou stále oblíbenější výzdobou nejen obývacích pokojů a ložnic, ale objevují se i v halách a předsíních. Co na ně říkáte vy?

Je libo černobílé pruhy, nebo naopak toužíte po luxusně vyhlížejícím smetanovém odstínu s jemnými odlesky zlaté? Vše je možné! Záleží na vašem vkusu a stylu interiéru. V dnešní době je na výběr nejen nepřeberné množství barev a vzorů, ale i mnoho různých typů. Od klasických papírových, přes vliesové tapety až po 3D vzory. Ničím neobvyklým není ani tapeta s vlastním vzorem.

Pokud přemýšlíte, jaké tapety zvolit do předsíně, mějte na paměti velikost místnosti. Je-li vaše předsíň velmi malá, sáhněte po světlých odstínech, které ji opticky zvětší. U dlouhé místnosti naopak můžete na dlouhou stěnu použít motiv či tmavší odstín, který stěnu opticky zkrátí a bude působit více souměrněji.

Velmi oblíbené jsou i zelené motivy rostlin, pralesů nebo nejrůznějších trav, které dodávají předsíni svěží vzhled. Ne každý si může pořídit živou stěnu, a proto jsou tyto typy tapet oblíbenou alternativou. Vzorované tapety jsou nejčastěji využívány na některou ze stěn. Můžete je použít například za křeslo nebo pohovku, za botník či na místo k odkládání kabátů. Řešení může být ale mnohem více. Inspiraci můžete načerpat i v naší fotogalerii, kde na vás čeká více než dvě desítky různých předsíní.

Fotogalerie:
Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.