Stylová koupelna inspirace na chalupu, fotogalerie

Koupelny

Přidal bookshelves, dne 2. 06. 2018,  0x

Stylová koupelna inspirace na chalupu, fotogalerie

Patří koupelna mezi vaše oblíbené místnosti, ale bohužel nemáte příliš času na relaxaci? O to větší důvod, proč rekonstruovat koupelnu na chalupě, kde se prostor na odpočinek jistě najde snadněji.

Rozhodli jste se dát vaší chalupářské koupelně nový vzhled a větší šmrnc? Pak jste rozhodně na správné adrese. V naší fotogalerii najdete inspirace pro koupelny tradiční i s modernějším nádechem. Nechybí ovšem ani koupelny s retro vzhledem či takové, které na vás dýchnout kouzlo vintage.

Už víte, jak by vaše koupelna měla vypadat? Mezi oblíbené styly, které se v koupelnách na chatách a chalupách nejčastěji používají, patří venkovský, rustikální, retro a vintage. Přestože se na jednu stranu od sebe dost liší, mnohé mají společné. Jedním z takových průsečíků je příjemná atmosféra a útulný vzhled, který k nim neodmyslitelně patří. Mohou za to především použité materiály.

S chalupou je například neodmyslitelně spjaté dřevo, které je zkrátka a dobře nesmrtelné. Dokonce se jej nemusíte obávat ani v koupelně. Samozřejmě je zapotřebí volit takové, kterému nebude vadit velká vlhkost. Krásně vypadá jak dřevěné obložení nebo skříňky pod umyvadlem, tak poličky z masivního dřeva.

V koupelně na chalupě se rovněž nemusíte bát použít výrazné prvky coby měděné zrcadlo, zlatý kohoutek na vodu a podobně. Pamatujte však, čím zdobnější prvek, tím jednodušší by měl být zbytek interiéru.

Fotogalerie:Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.