Šedá kuchyně - inspirace, fotogalerie

Kuchyně

Přidal kitchen, dne 18. 12. 2018,  0x

Šedá kuchyně - inspirace, fotogalerie

Moderní, nadčasová, elegantní. Takto jednoduše by se dala popsat kuchyň laděná do velmi oblíbených šedých tónů.

Potřebujete sladit vaši kuchyň se zbylým interiérem? Není nic jednoduššího, než si vzít na pomoc právě šedou barvu. Díky její univerzálnosti a nenápadnosti skvěle zapadne do jakéhokoli prostoru. Pohrát si ovšem můžete se sytostí. Není šedá jako šedá. Světlejší tóny šedé se hodí do menších a tmavších prostorů, které opticky zvětší. Naopak tmavší šedá je ideální do větších místností.

Šedá se nemusí promítnout pouze na zdech, kde je mimochodem velmi oblíbená, ale stejně tak dobře vypadá i na samotné kuchyňské lince. Decentní variantou je dřevěná šedá kuchyňská linka, která ovšem působí nadčasovým vzhledem. Jestliže toužíte po vintage designu, vsaďte na šedou s patinou, která se rovněž hodí i do venkovsky laděných interiérů. Naopak šedá s leskem nebo matně šedá kuchyňská linka s minimalistickým designem je skvělým řešením moderních interiérů.

Jestliže jste pro šedou, ale nechcete na první pohled mdlou kuchyň, zkuste ji rozzářit některým z výraznějších prvků. Šedá si dobře rozumí se dřevem, oranžovou nebo zelenou barvou. Šedá se kromě kuchyňské linky může dále promítnout i na spotřebičích a dalším vybavení v kuchyni. Příkladem jsou například povrchy kuchyňských linek nebo dřezy. Není proto divu, že se v posledních letech staly populární nerezové, hliníkové, chromové nebo grafitové prvky, které mají právě v kuchyni své důležité místo.

Plánujete rekonstrukci stávající kuchyně, nebo se pouštíte do kompletního zařizování vaší nové kuchyně? Inspirujte se v naší fotogalerii dvěma desítkami jedinečných řešení, kde hlavní roli hraje šedá.

Fotogalerie:


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.