Sádrokartonové podhledy v interiéru - fotogalerie, inspirace

Ostatní inspirace

Přidal gardenideas, dne 5. 06. 2019,  0x

Sádrokartonové podhledy v interiéru - fotogalerie, inspirace

Plánujete rekonstrukci bytu, nebo domu? V tom případě jste určitě slyšeli o sádrokartonu. S tímto pomocníkem jednoduše vykouzlíte různé niky, zajímavé podhledy a další vychytávky.

Zajímá vás, co je vlastně sádrokarton? Jde o panely vyrobené z kartonu a lisované sádrové hmoty. Jsou ideální pro vnitřní příčky i úpravu stropů. Vzhledem ale k použitým materiálům nejsou vhodné pro nosné příčky.

Víte, proč je dobré použít právě sádrokarton? Jde o suchou a zároveň nejčistší a nejrychlejší cestu pro rekonstrukci interiéru. Velkou výhodou sádrokartonu je jeho variabilita a flexibilita. Díky tomu ho můžete použít v nejrůznějších interiérech. Dutý prostor v sádrokartonových příčkách lze využít k rozvodu potřebných instalací, odvětrávání či klimatizace. Sádrokarton má výborné zvukové i tepelné izolační vlastnosti.

A jak využít sádrokartonové podhledy v interiéru? Sádrokartonové podhledy mohou sloužit ke snížení stropu, zakrytí nerovného a nevzhledného stropu či jako zajímavý estetický prvek. Zároveň je můžete využít k umístění osvětlení nebo odvětrávání. Podhledy vytváří příjemný moderní vzhled celé místnosti. Díky sádrokartonovým podhledům můžete vykouzlit efektní zapuštěné osvětlení, které dodává místnosti komornější atmosféru. Sádrokarton můžete dále využít pro vytvoření okrasné římsy a mnoho dalšího. Místnost můžete ozvláštnit i výraznějším sádrokartonovým prvkem či jeho výmalbou.

Hledáte inspiraci, jak a kde využít sádrokartonový podhled? V naší fotogalerii najdete na dvě desítky zajímavých řešení.

Fotogalerie:Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.