Rekonstrukce chalupy - inspirace, fotogalerie

Ostatní inspirace

Přidal garden, dne 22. 11. 2018,  0x

Rekonstrukce chalupy - inspirace, fotogalerie

Pořídili jste si starou chalupu, která potřebuje víc než pár drobných úprav. Rekonstrukce starých stavení není nic jednoduchého, výsledek pak ovšem většinou stojí za to. Přesvědčte se v naší fotogalerii.

Součástí každé rekonstrukce zpravidla bývá výměna oken, rámů, podlah nebo dveří. Pokud jde o okna, u chalup raději zapomeňte na plastová okna, která stylově příliš neladí. Jestliže máte krásné dveře, ale už je na nich znát čas, zkuste je svépomocí zrestaurovat. Někdy postačí trocha broušení a lakování. A protože u velké rekonstrukce se nezřídka nevyhnete ani rekonstrukci střechy, zvolte krytinu, která vhodně zapadne do okolí a bude ladit s vaší chalupou. Kromě toho je někdy zapotřebí vyměnit i některé poškozené trámy nebo střešní latě.

Každá rekonstrukce by měla být prováděna s rozumem, o to víc, když se jedná o starou chalupu. V případě, že toužíte po modernějším vzhledu, vždy se snažte zachovat původní architektonický ráz. I tradiční se dá skloubit s moderním, a tak i stoletá chalupa může mít své původní kouzlo a zároveň poskytovat maximální komfort svým obyvatelům. Velkým rizikem u rekonstrukce starých stavení avšak bývají nepředpokládané náklady na neviditelné závady. Večerní posezení u kamen s knížkou a horkým kakaem v pohádkové chalupě je ovšem velmi lákavé. Níže v naší fotogalerii můžete načerpat inspiraci i pro rekonstrukci vaší chalupy.

Fotogalerie:


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.