Pokoj pro hosty inspirace, fotogalerie

Ložnice

Přidal bookshelves, dne 13. 07. 2018,  0x

Pokoj pro hosty inspirace, fotogalerie

Máte to štěstí, že máte v domě místnost navíc? Přemýšlíte, jak s ní naložit? Neplánujete-li pořídit si novou pracovnu, nebo vybudovat tělocvičnu, máme pro vás několik úžasných tipů na praktický pokoj pro hosty.

Pokoj pro hosty je velmi praktickou záležitostí. Můžete zde ubytovat přátele, kteří vás přijeli navštívit, i hlídací babičky. Díky samostatnému pokoji budete mít vy i vaši hosté naprosté soukromí a nemusíte řešit zbytečné přehazování peřin, stěhování věcí a dalších nezbytností, jak už tomu v takovýchto případech často bývá.

Zařídit pokoj pro hosty je poměrně jednoduché. V pokoji nesmí chybět prostorná a kvalitní postel. V případě, že to prostor dovolí, je dobré sáhnout po větší posteli či rovnou dvoulůžku. Získáte tak pohodlné spaní hned pro více osob, což se někdy hodí. Kromě postele je dobré mít v místnosti taktéž komody či skříně na oblečení. Jestliže chcete zajistit svým hostům opravdový komfort, můžete do pokoje vměstnat i křeslo nebo lenošku a lampičku. Vytvoříte tím příjemný koutek, kde může vaše návštěva pohodlně relaxovat nebo si například číst knihu.

Co se týče barev, u pokoje pro hosty můžete zvolit jak neutrální či přírodní odstíny, tak výrazné tóny. Pamatujte však, že pokoj pro hosty by měl být spíše univerzální místností, co se týče jeho majitelů, a proto by měl působit především útulně a příjemně. V naší fotogalerii na vás čekají na dvě desítky skvělých řešení.

Fotogalerie:


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.