Podkrovní kuchyně inspirace, fotogalerie

Kuchyně

Přidal bookshelves, dne 24. 08. 2018,  0x

Podkrovní kuchyně inspirace, fotogalerie

Pořídili jste si podkrovní byt a chcete jej zařídit? Vzhledem ke zkoseným stěnám jsou nejčastějším řešením skříně na míru. To samé platí i v případě kuchyňské linky. A jak může taková podkrovní kuchyň vypadat?

Je celkem jedno, zda vybíráte kuchyňskou linku do klasického bytu, nebo zařizujete podkrovní byt. Výběr stylu je jen na vás. V případě podkrovního bytu mějte pouze na paměti, že co se týče prostoru, nemůžete si dovolit tolik, co v případě klasického stropu. Na druhou stranu podkrovní kuchyně mají své kouzlo. Obzvláště pokud jsou doplněné přiznanými trámy na stropě či sloupy. Alfou a omegou správné kuchyně je ovšem přísun světla. Pokud nemáte u kuchyně střešní okno, nezapomeňte myslet na dostatečné osvětlení. Denní světlo je ale denní světlo. Jestliže k vám totiž pronikne dostatek světla, můžete se v kuchyni vyřídit, i co se týká tmavších odstínů.

V případě podkrovních kuchyní je třeba plánovat tak, abyste využili i poslední centimetr. Jste-li nuceni obejít se bez horních kuchyňských skříněk, zkuste se zamyslet alespoň nad policovým systémem. Nezapomeňte rovněž, že v žádné kuchyni by neměla chybět lednice, varná deska a odsavač par. Mnoho domácností se však dnes rovněž neobejde bez trouby a myčky nádobí. A pokud vám schází spíž, měli byste také myslet na potravinovou skříň. Zajímá vás, jak může vypadat praktická podkrovní kuchyně? V naší fotogalerii můžete načerpat inspiraci.

Fotogalerie:


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.